Kuumakäärilõikus ehk Thera-Cut juukselõikus. Mis see on?

Kuumakäärilõikus ehk Thera-Cut juukselõikus. Mis see on?Kuumakäärilõikus hoiab juuksed terved ja säravad!Kuumakäärilõikust Tallinna kesklinnas pakub ilusalong Geete Studio. Kuumakäärilõikus annab juustele elujõudu, paneb lokkis juuksed kenasti “vetruma” ja aitab juustel kasvada pikkusesse.

Kuumakäärilõikus ehk Thera-Cut juukselõikuse teenus sisaldab juuksepesu, kerget peamassaazi, teraapilist kuumakäärilõikust koos zguttimisega, juukseotste tasandamist, hooldavat maski ja viimistlust.

Hooldus kestab 1h 30min

Tule proovi ja näed imelist muutumist!

Juuksed on haprad, tuhmid, katkevad? Kuumakäärilõikus aitab!Hooldatud juuksed on säravad ja terved. Kõrvetav päike, külm tuul, kloorine basseinivesi, soolane merevesi, konditsioneeritud õhk, keemilised töötlused teevad aga juuksed hapraks, tuhmiks, katkevaks. Tekkinud olukorda aitab leevendada kuumakäärilõikus ehk Thera-Cut lõikus.

Mis on kuumakäärilõikus ehk Thera-Cut lõikus?Kuumakäärilõikus on elektrooniliselt kontrollitud temperatuuriga juukselõikus. Kuumad käärid on ühendatud arvutipõhise süsteemiga, mis tagab terade ühtlase temperatuuri. Tavaliselt lõigatakse temperatuuriga 90-120kraadi- vastavalt juuksekarva paksusele ja  olukorrale. Kui tavaline käärilõikus jätab juukseotsad avatuks, siis kuumakäärilõikus suleb juukseotsad.  Koos juuste lõikamisega toimub ka juuksekarva sulgemine. Tänu suletud otstele säilitavad juuksed oma loomuliku õlisisalduse ja niiskuse.

Mida teeb kuumakäärilõikus? • tagab siledad, läikivad ja kammitavad juuksed
 • kaotab hargnevad otsad
 • aitab juustel kasvada pikkusesse
 • lokkis juuksed muutuvad elastseks ja vetruvaks
 • peened juuksed omandavad rohkem kohevust ja mahulisust
 • haprad ja murduvad juuksed omandavad uue elujõuKuumakäärilõikus võtab tavalisest lõikusest veidi kauem aega. Hooldus kestab 1,5 tundi.  Lõikus teostatakse salkhaaval juukseid keerutades ehk zguttides. Selline tehnika aitab välja tuua lõhenenud juukseotsad kogu juukse pikkuse ulatuses. Esimese korraga ei ole võimalik kõiki katkenud juukseotsi ära lõigata, parim tulemus on võimalik saavutada regulaarse kuumakääri hoolduse käigus. Kui tavaliselt tuleb juukseotsi lõikamas käia iga kuu või pooleteise tagant, siis Thera-Cut lõikuse järel püsivad juukseotsad kauem korras. Juuksed on paremin kammitavad, ei lähe pusasse ja neid tuleb harvemini lõigata.

Miks valida kuumakäärilõikus? Kuumakäärilõikus on hea valik kui oled otsustanud juukseid pikemaks kasvatada. Kuumade kääridega lõigatud juuksed ei lähe nii kiiresti katki ja kasvavad paremini. Teraapilist kuumakääri hooldust on soovitatav teha 2-2,5 kuu tagant. Meeles tuleb pidada, et kui vahepeal lõigata juukseid tavaliste kääridega, siis kuuma kääri efekt kaob. Seetõttu on mõistlik jääda truuks kuumakääri tehnoloogiale. Parima tulemuse tagab kuumakäärilõikus koos süvaniisutushooldusega.Enne

Pärast kuumakääri lõikust

kuumakäärilõikus

KUUMAKÄÄRILÕIKUS ANNAB JUUSTELE ELUJÕUDU.Kuumakäärilõikust olen juuksurina teinud juba 8 aastat. Oma isikliku kogemuse põhjal julgen kinnitada, et kui kuumakääri hoolduse käigus valida kääridele õige temperatuur, kasutada zguttimise tehnikat ja regulaarselt lõigata kuumade kääridega, siis:

 • haprad juuksed saavad elujõudu
 • lokkis juuksed hakkavad kenasti “vetruma”
 • helendatud juuksed jaksavad kasvada pikkusesse.

Poole lõikuse pealt lasen mina alati kliendil katsuda ja võrrelda enda juba lõigatud ja veel lõikamata juukseid. Silmaga on näha, et kuumakääriga lõigatud juuksed säravad nagu oleks värskelt värvitud, sest valgus peegeldub nüüd õige nurga alt tagasi ja paneb juuksed läikima. Juuksed on siledad, kuna olen “kareduse” ära lõiganud. Ilusa ja terve tulemuse saavutamiseks ei pea alati juuksepikkust silmnähtavalt lühemaks lõikama. Pean aga tunnistama, et esimese kuumakäärilõikuse käigus ei ole alati võimalik kõiki hargnenud otsi kätte saada. Kuumakääri hooldus soosib regulaarset tarbimist ja mõistlikku ajalist vahet. Lisaks soovitan proovida süvaniisutushooldust. Ilusalong Geete Studio valikus on:

Tule proovi, ole järjepidev ja näed imelist muutumist!

KUI KAUA KESTAB KUUMAKÄÄRILÕIKUSE TEENUS?Kuumakäärilõikuse teenus sisaldab juuksepesu, kerget peamassaazi, kuumakäärilõikust koos zguttimisega, juukseotste tasandamist, hooldavat maski ja viimistlust.

Kuumakäärilõikus võtab tavalisest lõikusest veidi kauem aega. Teenus kestab:

 • lühemad/õhemad juuksed 1h 15min
 • pikemad/paksemad juuksed 1h 30minKuumakäärilõikus koos niisutava hooldusega:

 • lühemad/õhemad juuksed 1h 45min
 • pikemad/paksemad juuksed 2hKuumade kääridega saab lõigata ka mudellõikust (bob, järkus juukselõikus). Teenus sisaldab vormi lõikamist. Soovitan proovida, sest kuumakäärilõikus hoiab juuksed kauem värsked ja säravad.Teraapilist juukselõikust kuumade kääridega on soovitatav teha (vastavalt juuste olukorrale) 2-2,5 kuu tagant.Broneeri aeg SIIN.

Elamus on garanteeritud!