Infrapuna juuksehooldus – innovatsioon tõttab juustele appi

Infrapuna juuksehooldus – innovatsioon tõttab juustele appi

Organic Way niisutav juuksehooldus infrapuna tangidega on kaasaegne ja innovatiivne hooldus, kus kasutatakse ultrahelil ja infrapunal töötavat plaati.

Tegemist on professionaalse hooldussüsteemiga, mis:

 • kaitseb,
 • niisutab,
 • värskendab juukseid.   

Soovid oma juuste eest hoolitseda parimal viisil? Vali öko-sertifikaatidega, orgaaniliste koostisosadega, süvaniisutav juuksehooldus. Organic Way on puhas ja turvaline valik, mis ei sisalda tehislikke kemikaale.

Organic Way on biodünaamilisel, orgaanilisel ja ausa kaubanduse põhimõtetel loodud juuste hooldamise meetod. See on looduslik, õrn ja lihtne hoolitsus kliendile, kes soovib turvalist, looduslikku ja delikaatset hoolitsust ning suurepärast tulemust.

Organic Way orgaanilise koostisega juuksehooldus infrapunatangidega pidurdab juuste vananemist. Infrapunakiirgus on esteetilises meditsiinis juba mitmeid aastaid kasutusel. Infrapunahoolduse eelis on vananemisvastane toime, sest ultraheli muudab rakumembraanid läbilaskvamaks. Kuumus luuakse infrapunakiirguse elektromagneetilisest vibreeringust, mis pole tajutav ega ole juuksele kahjulik. Seerumi koostisesse kuuluvad taimsed aminohapped, mineraalid ja keramiidid.Hooldus:

 • sulgeb juukselõhed,
 • tugevdab pealmiseid juuksekiu kihte,
 • aitab vältida lõhenenud juukseotsi,
 • niisutab sügavuti,
 • annab juustele sära ja püsivust.

 

 Hea juuksur taastab juustes sisalduva proteiini.Oma töös olen juba üle seitsme aasta kasutanud Organic Way infrapuna juuksehooldust, mis sisaldab 18 taimset päritolu aminohapet ning lisaks taastab juustes sisalduva proteiini. Lisan seerumile mineraalaineid, mis aitavad taastada juuste idurakkude õiget kasvamist.

 • Kasutan mineraalidega seerumit, kui hooldust vajavad lokkis või päikese- ja merevee poolt rikutud kuivad juuksed. Sealhulgas aitavad mineraalid imenduda juustesse ka niisutaval seerumil.
 • Keemilise töötluse tulemusel räsitud juukseid hooldan seerumiga, mis sisaldab nii mineraale kui ka keramiide. Fütokeramiidid täidavad juuksekarva pealmises kihis olevad augud ja moodustavad juukse ümber n-ö nähtamatu kile, mille ülesandeks on säiltada juukse sisemine niiskus. Hooldus annab juuksekiule tugevuse, vähendab juukse poorsust ja niisutab sügavalt.

  

Orgaaniline juuksehooldus. Milliseid seerumeid, mineraal- ja aktiivaineid kasutan?Tiigi ja mahagoni ekstrakti sisaldav seerum taaselustab juuste keratiini ahela, taastab proteiini juuksekarva pealmistes kihtides (kutiikula ja cortex), tugevdab ja tervendab juukseid. Hüdrolüütsed juurvilja proteiinid turgutavad vastupidavust. Vitamiin A annab juuksekiule tugevuse ja hoiab murdumise eest. Vitamiin E on antioksüdant, mis võitleb vabade radikaalidega.

Mineraalained Zn, Mg, Cu, Si aitavad niisutada ja pehmendada juukseid.

Fütokeramiidid  ja vitamiin F taastavad juukseid ja annavad neile sära, tekitades juukse ümber kihi, mis kaitseb niiskuse, kuumuse ja kemikaalide eest. Seejärel paraneb juuksekarva elastsus ja vastupidavus.

Aktiivained:

 1. Biodünaamiline iiriseekstrakt sisaldab rikkalikult fütoöstrogeene, tugevdab ja elustab juukseid ning soodustab rakkude uuenemist ja taastumist.
 2. Biodünaamiline lavendli eeterlik õli lõõgastab, taastab, rahustab, noorendab ja tasakaalustab peanahka ja juukseid. Lisaks tugevdab see juuste kaitsevõimet eri töötluste eest.
 3. Orgaaniline basiilikuekstrakt ja eeterlik õli toidab, niisutab, annab juuksekiule sära ning tugevdab nõrka juust. Basiilikuekstrakt on taastava, värskendava ja lõõgastava omadusega.
 4. Ausa kaubanduse printsiibil kogutud mahagoni- ja tiigipuu ekstrakti kasutatakse ajurveda meditsiinis tänu antibakteriaalsele toimele juuste struktuuri tugevdamiseks. Mahagon ergutab ja kosutab juukseid.
 5. Amazonase rohttaimede eksklusiivne kooslus (bambuse õli ja murumuru võie) parandab ja annab juustele sära.
 6. Mineraalid raud, tsink, magneesium, vask, räni tugevdab ja taaselustab juukseid. Mineraalid taastavad juuste idurakkude õiget kasvamist ning elavdavad juukseid. Lisaks aitavad mineraalid imenduda juustesse 18 aminohapet sisaldaval taastaval seerumil.
 7. Biotehnoloogiline vitamiin F koosneb olulistest rasvhapetest, sisaldades antioksüdante, mis koosnevad safrooliõlist pärit vajalikest rasvhapetest. Vitamiin F vastutab juuste rasvhapete terviklikkuse eest.
 8. Biotehnoloogilised fütokeramiidid täidavad juuksekarva pealmises kihis olevad augud ja moodustavad juukse ümber n-ö nähtamatu kile, et säilitada juukse sisemist niiskust.
 9. Biotehnoloogilise hüaloroonhape molekulid on madala pH-ga ja positiivse laenguga. See eemaldab staatilisuse, täidab juuspraod, teeb juukse pehmeks ja siledaks.

 Kuidas juuksur teeb infrapuna hooldust? Kannan seerumit juustele, masseerin juukse pikkust ja töötlen juukseid infrapuna-ultraheliaparaadiga. Juuksesirgendaja-sarnane aparaat ei eralda mitte kuumust, vaid hoopis infrapuna ja ultraheli. Seejärel pesen juukseid niisutava šampooniga, kasutan taastavat maski, kuivatan juuksed ja viimistlen soengu.

Tuginedes oma kogemusele võin kinnitada, et tulemus on tajutav kohe pärast hooldust.

Juuksed on:

 • pehmed
 • siidised
 • läikivad
 • juuksed pole enam kahused, vaid säravad ja püsivad.

 Kui tihti tohib teha Organic Way infrapuna süvaniisutavat juuksehooldust?

 

Mina soovitan juukse heaolu eesmärgil teha infrapuna juuksehooldust 5–6-nädalase intervalliga. Kui planeerite juukseid eelnevalt helendada või teha keemilist lokki, siis soovitan hooldust teha enne keemilist protseduuri. Just nii saab juukseid tugevdada enne keemilist protseduuri.

Hooldus sobib ka naturaalsetele juuksepikendustele. Protseduur hoiab pikendused kaunid ja kahuvabad.

 Kui kaua kestab infrapuna juuksehooldus?

 

Vastavalt juuste pikkusele kestab hoolitsus 45-60min. Sisaldab juuste pesu, infrapuna hoolitsust, taastavat maski, kerget päevasoengut ja viimistlust.

Naudi parimat orgaanilist juuksehoolitsust!Broneeri aeg SIIN.

 

* Teksti koostamisel oli abiks OWay tootekataloog ja isiklikud kogemused.

Tiina Grünbaum, Geete Studio