Näohooldused

Näohoolduste tegemisel kasutame salongis nii klientide kui ka kosmeetikute kõrgelt hinnatud Prantsuse kosmeetikasarja Maria Galland.

Kogenud kosmeetik oskab hinnata naha olukorda ja aitab valida just sinu nahale sobiva näohoolduse. Alustuseks puhastatakse nahk näopiima ja -toonikuga meigist ja tolmust ning kooritakse näonahka vastava koorimiskreemiga.

Kerge lõõgastav massaaž parandab vere- ja lümfiringet ning kosutab naha ainevahetust.

Hoolduse lõpetuseks kannab kosmeetik näole ja kaelale niisutava, pehmendava maski ning peale maski eemaldamist näo- ja silmaümbruskreemi.

Näohoolduse järel on nahk mõnusalt värske ja puhas. Kosmeetik oskab soovitada kodust nahahooldust, mis toetab tulemust ja pakub välja sobiva ajavahemiku uueks salongihoolitsuseks.

Lisateenusena pakume ripsmete ja kulmude värvimist ning korrigeerimist. Kosmeetik korrigeerib kulme, kasutades vaha või pintsette. Ripsmed ja kulmud saavad uue tooni just RefectoCili kvaliteetset ja kauapüsivat värvi kasutades.

Soovitame ripsmeid ja kulme värvida ning kulme korrigeerimas käia üks kord kuus.

NÄOHOOLDUSED

UUS! D-TOX hooldus ·  35 € (30 min)
Koos teise hooldusega · 20 €
D-TOX hooldus puhastab nahka intensiivselt ja hoolitseb õrnalt ka kõige tundlikuma naha eest. Nahk näeb välja säravam ja ühtlasem. Seda hooldust võib kombineerida ka teiste hooldustega.

 

Noorusliku sära hooldus ·  70 €

Elustab väsinud nahka, vananemisvastane tulemus on kohe nähtav ning välimus nooruslikum (60 min)

 

Vahtmaski hooldus ·  50 €

Valitakse vastavalt naha vajadusele. Hoolduse käigus mähitakse nägu kookonisse, mis taaselustab ja rahustab nahka- tulemuseks ülim rahulolu (60 min)

 

Unikaalne lifting hooldus ·  90 €

Lifting hooldus uuendusliku massaažitehnikaga. Hoolduse lõppedes on nahk pingsam, siledam ja näokontuurid selgemad. Kortsud on märkimisväärselt vähenenud (75 min)

 

Näohooldus sertifitseeritud looduskosmeetikaga Argital  · 

45 € (60 min)

Erinevad hooldused vastavalt nahatüübile.

Näonaha puhastus, koorimine, näo/kaela/dekoltee massaaž, mask, kreem.

 

Argital hooldus silmadele ·  20 €

Meigi eemaldamine, õrn koorimine ja massaaž, mask, kreem (20 min)

Hooldus eemaldab kudedest liigse vedeliku, misjärel vähenevad tursed ja paistetus. Silmaümbrusnahk näeb välja siledam ja ühtlasem ning silmadel on värskem ning kerge tunne.

 

Näomassaaž · 20 €  (15 min)

* Individuaalse lähenemise kaudu sobivad protseduurid igale näonaha tüübile. Kõik hooldused on 100% manuaalsed ja sisaldavad erinevaid massaaže.

KULMUD JA RIPSMED

Kulmude keemiline värvimine ·   8 €

Ripsmete keemiline värvimine ·  8 €

Kulmude modelleerimine ·  8 €

Kulmude modelleerimine ja värvimine ·  15 €

Kulmude modelleerimine ja värvimine + ripsmed ·  20 €