Näohooldus. Kulmud, ripsmed

 

Näohoolduste tegemisel kasutame salongis nii klientide kui ka kosmeetikute kõrgelt hinnatud Prantsuse kosmeetikasarju Phytomer ja Dr.Hauschka.

Kogenud kosmeetik oskab hinnata naha olukorda ja aitab valida just sinu nahale sobiva näohoolduse. Alustuseks puhastatakse nahk näopiima ja -toonikuga meigist ja tolmust ning kooritakse näonahka vastava koorimiskreemiga.

Kerge lõõgastav massaaž parandab vere- ja lümfiringet ning kosutab naha ainevahetust.

Hoolduse lõpetuseks kannab kosmeetik näole ja kaelale niisutava, pehmendava maski ning peale maski eemaldamist näo- ja silmaümbruskreemi.

Näohoolduse järel on nahk mõnusalt värske ja puhas. Kosmeetik oskab soovitada kodust nahahooldust, mis toetab tulemust ja pakub välja sobiva ajavahemiku uueks salongihoolitsuseks.

Lisateenusena pakume ripsmete ja kulmude värvimist ning korrigeerimist. Kosmeetik korrigeerib kulme, kasutades vaha või pintsette. Ripsmed ja kulmud saavad uue tooni just RefectoCili kvaliteetset ja kauapüsivat värvi kasutades.

Soovitame ripsmeid ja kulme värvida ning kulme korrigeerimas käia üks kord kuus.

 

Kosmeetik Heidi juurde saab hoolitsuste aega broneerida:

NÄOHOOLDUSED

 

Phytomer näohoolitsused

  • CITILIFE                          90min  ·  60€
  • HYDRA BLUE               90min  ·  60€
  • EXTENDED YOUTH  90min ·  65€

Loode-Prantsusmaal, Saint-Malo ja Mont-Saint-Michel´i vahel asub Phytomeri tehas ja laboratoorium, kus kasutades ära mere võrratut rikkust, luuakse imelisi nahahooldustooteid. Merevesi oma bioloogilise mitmekesisusega on kõige rikkalikum ja elujõulisem element maal. Veelgi enam, merevesi tegutseb täielikus kooskõlas meie endi rakkudega, sisaldades kõike vajalikku meie naha heaolu ja täiuslikkuse tagamiseks.

 

Dr.Hauschka näohoolitsused

  • Klassikaline näohooldus   120min  ·   65€
  • Taastav  näohooldus           105min  ·   60€
  • “Tund aega iseendale”          60min  ·   50€
  • Puhastav näohooldus           75min  ·   55€
  • Näopuhastus noorukile kuni 18a  ·    40€  (75min)

Lõuna-Saksaamaal Eckwäldis WALA tehases on looduskosmeetikat toodetud juba 1967.aastast. 100% ehtsa looduskosmeetikabrändina kannavad kõik tooted NATRUE sertifikaati. Dr. Hauschka looduskosmeetika on ainulaadne – see aitab nahal ise enda eest hoolt kanda ja uueneda tänu biodünaamilistest või sertifitseeritud mahekasvandustest pärit hoolikalt valitud ravimtaimede väele.

Näohoolitsus Dr. Hauschka looduskosmeetiku juures algab aromaatse jalavanniga. Päeva pinged lahustuvad soojusesse ja hoolitsusse. Hoolitsuse sisse kuuluvad nii puhastavad kui ka niisutavad, rahustavad ja taastavad maskid, vastavalt näonaha seisundile. Protseduuri keskmes on lümfistimulatsioon, mida kosmeetik teostab pehmete pintslitega puudutades ja kätega õrnalt vajutades. See ergutab vedelikuprotsesse kudedes ning soodustab kogu organismi puhastumist ja uuenemist. Protseduur kõrvaldab ummistused, puhastab ja tugevdab immuunsüsteemi.

KULMUD ja RIPSMED

 

Kulmude keemiline värvimine    20min ·  10€

Kulmude korrigeerimine              20min   ·  10€

Ripsmete värvimine                        20min   ·  12€

Komplekt: kulmude värvimine ja korrigeerimine (30min) ·    15€

Komplekt: kulmude värvimine ja kujundamine, ripsmete värvimine (30-45min)  ·    25€