Meist

Meie, Geete Studio töötajad, oleme üksteisele Kolleegid suure algustähega. Või tegelikult – me oleme perekond. Keegi ei mäleta, kui ammu pereks saime, aga see juhtus ilusalong Desirees töötamise aastatel. Seal oli justkui meie teine kodu, maailma kõige kokkuhoidvam kollektiiv. Tulijad võeti hästi vastu, lahkujatega sõprussuhted säilivad. Ühised mälestused, uued tuuled, suured kogemused, töökas ja sõbralik kollektiiv!

See on Geete Studio.

Kallis klient- tule ka sina meie perekonda! Ootame Sind Tallinna kesklinna ilusalongis Geete Studio.

TIINA

JUUKSUR,
JUMESTAJA–GRIMEERIJA

Tiina visiitkaardile saab kirjutada juuksur ja jumestaja-grimeerija. Kuldsed käed sai Tiina päranduseks oma juuksurist tädilt. Nii et midagi tuli kaasa looduselt ja ülejäänu on ta saavutanud sihikindla tööga. Juuksurikoolist sai ta diplomi samal päeval kui Eestis tuli rahatähena uuesti kasutusele Eesti kroon. Tiina on ennast pidevalt täiendanud, tal on Pivot Point programmi rahvusvaheline sertifikaat. Aastal 2014 avastas ta enda jaoks meigimaailma, õppis jumestajaks Meigikoolis ja grimeerijaks Grimmikoolis. Tiina pakub oma kliendile mugavat ning kompaktset  teenust- meik ja soeng üheskoos. Tema hobitegevus toetab võistlustantsusporti, suureks kireks on tantsusoengud. Ta on õppinud  kõrgkoolis ettevõtlust. Kasutades ära oma oskused ja teadmised, sündiski  Desiree ilusalongi loomuliku jätkuna Geete Studio.

VIIVE

MANIKÜÜRI ja PEDIKÜÜRI tehnik

Viive väga ammune soov on tegutseda iluvaldkonnas, kuid tee viis teda turismisektorisse mis kestis 16 aastat tegutsedes samal ajal kõrval hobina erinevate iluteenustega. Aastatel 2017 / 2018 läbis Viive täieliku iluteenindaja kursuse omandades küüne-, ripsme- ja kulmutehniku diplomid. Pidevalt muutuvas ilumaailmas on ka Viive eesmärgiks ennast pidevalt täiendada ja uusi teenuseid pakkuda. Oma teenustes kasutab Viive proffessionaalseid ilutooteid ja vahendeid teiste hulgas ka näiteks pediküürile ja maniküürile Victoria Vynn geellakke, Skintruth nahahooldus tooteid ning kulmude ja ripsmete protseduurideks Mayamy ja Aprise sarja. Viive leiab kergesti kliendiga ühise keele ja tema soov on pakkuda perfektse tulemuse jaoks laia valikut ja mugavaid iluteenuseid.