KEEMILISED LOKID

KEEMILISED LOKID

Keemiline lokk – see on klassika, see on mood!
Hea juuksur oskab ja tahab teha keemilist lokki.

KEEMILISED LOKID. KELLELE?Kas sinu juuksed liibuvad peadligi? Kas kohevus tundub kui kättesaamatu raketiteadus?
Soovid vaheldust oma sirgetele juustele?
Teeme keemilised lokid!

Juuksur TallinnasEsimese püsilokkide masina patentis Karl Nessler juba 1909. a Londonis. Toona kestis lokkide tegemine 12 tundi ja oli kombinatsioon juuste keemilisest töötlemisest ja kuumutamisest. Tänapäeval pole keemiline lokk enam raketiteadus.

Keemiline lokk oli, on ja jääb. Lokid on alati moes!

TALLINNA KESKLINNA ILUSALONGIS GEETE STUDIO SAAB TEHA OMA JUUSTESSE KAUNID KEEMILISED PÜSILOKID.Keemilise loki protseduurile eelneb alati konsultatsioon, kus hindame juuste olukorda. Põhjaliku vestluse käigus selgitame välja sinu lokitulemuse ootused, räägime läbi sellised terminid, nagu “tugev lokk” ja “õrn lokk” ning selgitame välja sinu juuste ajaloo (st mida oled teinud oma juustega lähiajal ja kaugemas minevikus), näiteks kas juuksepikkuses võivad veel alles olla vanad blondeeritud triibud, mis töötluse käigus võivad takuseks minna. Kahjustunud juustele soovitan enne teha tugevdava Olaplexi ravihoolduse.
Olaplexi hooldusest loe täpsemalt  SIIT.

MIS JUHTUB JUUSTEGA KEEMILISE STRUKTUURIKUJUNDUSE KÄIGUS?
JUUKSUR SELGITAB.Sinu juuste keratiini molekulid moodustavad pika keti. Keratiiniketid on nagu spiraalvedrud, mida omavahel ühendavad põiksidemed. Piltlikult öeldes on tegemist redeliga ning redelipulkadeks ehk põiksidemeteks on soola- ja väävlisillad. Just need sillad annavad juustele vastupidavuse ja neid sildu mõjutades on võimalik muuta ka juuste kuju.

Keemiline lokk või hoopis laine? Jah, mõlemat on võimalik soovida.

LAINE

LOKK

Juuksestruktuuri muutmise tooted on tänapäeval oluliselt juuksesõbralikumad, kuna nende koostises on ka erinevaid hooldusaineid. Näiteks sisaldavad lokivedelikud nisuproteiine ja keramiide, mis tagavad väävlisildadele tugeva kaitse juuste keratiinistruktuuri muutmises. Siinkohal pean siiski tõdema, et peale keemilist töötlust on juuksed kuivemad. Keemiline lokk helendab juuksetooni. Pea meeles! Lokk nõuab koduhooldusena niisutamist, siis jaksab ta vahvalt vetruda ja olla elujõuline.


Aga sina jäta oma juuste keratiini molekulide vahel olevate keemiliste sidemete muutmine minu kui juuksuri teemaks ja keskendu lokitud juuste koduhooldusele.

MIDA TEHA KODUS OMA KEEMILISE LOKIGA?


Tee läbi üks kodune hoolitsus kuivadele juustele mõeldud toodetega, sest keemiline töötlus siiski kahjustab juukseid. Vali taimse keratiiniga tooted. Näiteks elustab, taastab ja tugevdab juuksekiudu Davines Nourishing sari.Seejärel jätka šampooni, palsami ja maski kasutamisega lokkis juustele. Sul on ju nüüd lokkis juuksed. Juuksetüübi järgi proovi Davines Love sarja või Nou Nou sarja – viimane on neist toitvam.


Tahad võimendada oma lokki? Minu lemmikseerum on Davines More Inside Curl Building Serum. See niisutab, muudab loki kahuvabaks ja toob loki esile. Ja mis põhiline: see on hea kerge toode ning ei tee lokki nn krõmpsuks. Kanna seerum niisketele juustele ja kräpsuta lokid kauniks.Ära alahinda koduhooldust! Ilus lokk nõuab tähelepanu ja hoolitsust.

JUUKSUR jagab koduhoolduseks nõuandeid:  • Kasuta lokkis juustele mõeldud šampooni ja palsamit, mis sisaldavad proteiini.
  • Väldi rätiku karedust ja kuivata õrnalt hoopis vana T-särgiga ja veel parem, kui lased juustel õhu käes kuivada.
  • Ära kammi lokkis juukseid. Tee seda ainult siis, kui pesed ja kui juustel on palsam peal.
  • Väldi fööni kuumust. Vajadusel kasuta väga õrna sooja tuult, difuusorit ja kuumakaitset.
  • Lokkis tekstuuri võimendamiseks kasuta lokkis juustele mõeldud juuksekreemi.
  • Kasuta siidist padjapüüri, tavaline padjapüüri materjal võib olla kare.


Parim juukselõikus lokkis juustele on kuumakäärilõikus. See tehnika eemaldab kahu, paned juukse läikima ja lokid vetruma. Kuumakäärilõikuse kohta saad lugeda SIIT.Korralik juuksehooldus teeb lokid kauniks!
Soovitan Olaplexi hooldust ja Organic Way infrapuna süvaniisutust.Armasta oma lokke!Keemilise loki tegemine on aeganõudev protsess. Varu endale 2,5 tundi ja paksema/pikema juukse puhul isegi 3 tundi.


Tule ilusalongi Geete Studio ja ma aitan teha sinu juustesse kaunid keemilised lokid!
BRONEERI keemilse loki aeg SIIT.