Kasvohoido. Kulmat, ripset.

kyllitedre.com

Käytämme kasvohoidoissa asiakkaiden sekä kosmetologien arvostamaa ranskalaista Phytomer, Dr.Hauschka kosmetiikkasarjaa.

Kokenut kosmetologimme osaa arvioida ihosi kunnon ja auttaa sinua valitsemaan juuri sinun ihollesi sopivan kasvohoidon. Aluksi iho puhdistetaan meikistä ja pölystä puhdistusmaidolla sekä kasvovedellä, minkä jälkeen iho kuoritaan sopivalla kuorinta-aineella.

Kevyt ja rentouttava hieronta parantaa veren- ja lymfakiertoa sekä ihon aineenvaihduntaa.

Hoidon päätteeksi kosmetologi levittää kasvoille ja kaulalle kosteuttavan ja pehmentävän naamion, ja sen jälkeen kasvo- sekä silmänympärysvoiteen.

Kasvohoidon jälkeen iho on raikas ja puhdas. Kosmetologi osaa suositella kotona tehtävää ihonhoitoa, joka tukee salonkihoidon tulosta, ja kertoo sopivan ajankohdan seuraavalle salonkihoidolle.

Lisäpalveluna tarjoamme ripsien ja kulmakarvojen värjäystä ja muotoilua. Kosmetologi käsittelee kulmakarvat vahalla tai pinseteillä. Ripset ja kulmakarvat saavat uuden sävyn laadukkaan ja kestävän RefectoCili-värin ansiosta.

Suosittelemme värjäämään ripset sekä kulmakarvat ja muotoilemaan kulmakarvat kerran kuukaudessa.

 

 

Kosmeetik Heidi juurde saab hoolitsuste aega broneerida:

PHYTOMER NÄOHOOLITSUSED

  • CITILIFE                          90min  ·  60€
  • HYDRA BLUE               90min  ·  60€
  • EXTENDED YOUTH  90min ·  65€

Loode-Prantsusmaal, Saint-Malo ja Mont-Saint-Michel´i vahel asub Phytomeri tehas ja laboratoorium, kus kasutades ära mere võrratut rikkust, luuakse imelisi nahahooldustooteid. Merevesi oma bioloogilise mitmekesisusega on kõige rikkalikum ja elujõulisem element maal. Veelgi enam, merevesi tegutseb täielikus kooskõlas meie endi rakkudega, sisaldades kõike vajalikku meie naha heaolu ja täiuslikkuse tagamiseks.

 

DR.HAUSCHKA NÄOHOOLITSUSED

  • Klassikaline näohooldus   120min  ·   65€
  • Taastav  näohooldus           105min  ·   60€
  • “Tund aega iseendale”          60min  ·   50€
  • Puhastav näohooldus           75min  ·   55€
  • Näopuhastus noorukile kuni 18a  ·    40€  (75min)

Lõuna-Saksaamaal Eckwäldis WALA tehases on looduskosmeetikat toodetud juba 1967.aastast. 100% ehtsa looduskosmeetikabrändina kannavad kõik tooted NATRUE sertifikaati. Dr. Hauschka looduskosmeetika on ainulaadne – see aitab nahal ise enda eest hoolt kanda ja uueneda tänu biodünaamilistest või sertifitseeritud mahekasvandustest pärit hoolikalt valitud ravimtaimede väele.

Näohoolitsus Dr. Hauschka looduskosmeetiku juures algab aromaatse jalavanniga. Päeva pinged lahustuvad soojusesse ja hoolitsusse. Hoolitsuse sisse kuuluvad nii puhastavad kui ka niisutavad, rahustavad ja taastavad maskid, vastavalt näonaha seisundile. Protseduuri keskmes on lümfistimulatsioon, mida kosmeetik teostab pehmete pintslitega puudutades ja kätega õrnalt vajutades. See ergutab vedelikuprotsesse kudedes ning soodustab kogu organismi puhastumist ja uuenemist. Protseduur kõrvaldab ummistused, puhastab ja tugevdab immuunsüsteemi.

 

KULMAT JA RIPSET

 

Kulmien kestovärjäys    20min  ·   10€

Kulmien muotoilu           20min  ·   10€

Ripsien kestovärjäys      20min  ·   12€

Kulmien muotoilu ja värjäys    30min  ·  15€

Kulmien muotoilu ja värjäys + ripset    30-45min  ·  25 €