Ettevalmistused pulmapäevaks

Ettevalmistused pulmapäevaks

PULMASOENG, JUMESTUS- ettevalmistus pulmadeks algab iluteenuse konsultatsiooniga.

Pulmapäeval soovime, et kõik oleks ideaalne – kleit, soeng, meik, enesetunne. Pruudi jaoks on see tähtis päev. Ta peab meeldima iseendale, peigmehele, vanematele.

Ilualaseid ettevalmistusi võiksid alustada 1-2 kuud enne tähtsat päeva. Tähelepanu pööra juuste värvile ja särale. Suured muutused lükka edaspidiseks, keskendu harjumuspärasele, rõhuta hoolitsetust. Lihtsuses peitub võlu.
Kui sul on kuiv nahk, siis on sobilik nahka sügavuti niisutada. Vahetult enne tähtsat päeva ära proovi enam pruunistavat spreipäevitust või mõnda muud trikki. Ole pigem loomulik, ole sina ise. Hooldatud näonahk on perfektse meigi tegemisel suur eelis. Tähelepanu vajab ka dekolteepiirkond.

 

PRUUDIMEIK.

Pruudimeigi võtmesõna on püsivus. Meigipõhi olgu õige koostise ja sobiva alatooniga ning puudriga kinnitatud. Klassikalised pruuditoonid on roosiroosa ja aprikoosioranž. Pruudil soovitan säilitada isikupära, näiteks kui pruut on harjunud ennast tugevalt jumestama, siis peaks tugevam olema ka pulmapäeva meik. Kui on plaanis kasutada kunstripsmeid, siis proovimeigipäeval on just õige aeg seda katsetada. Pruudimeigis on tähtsal kohal huulepulk. See peab oma omadustelt olema suudluskindel. Huuletoon peab olema tagasihoidlik, aga värske – et suu oleks nagu roosinupp.

PRUUDISOENG.

Vanad eestlased pidasid halvaks endeks, kui pruut ise pulmapäeval oma juukseid sätib. Oska küsida abi! Leia oma stiil, võta aega ja lase teha proovisoeng. Pruudid armastavad punutisi, krunne, lihtsust, vabakäe elegantsi ja langevaid lokke. Endiselt on moes üles pandud soengud – see on aegumatu klassika.

Soengumeistrina soovin tunnetada pruudi juukseid, teada, kuidas tal on mugav kanda tukka või kui kõrgele on hea meisterdada krunn. Kui kannad loori, siis palun võta see kaasa. Siis saame katsetada loori kinnitamist soengusse. Kui on mõni eriline soov, mida sa pole varem proovinud, siis räägime läbi, ehk on vaja varuda näiteks täidiseid või lisajuukseid. Mõtlen kaasa ja aitan soovidel täituda!

 

PULMAPÄEVAL ON OLULISEL KOHAL KA PEIGMEES.

Hommikune habemeajamine olgu seekord väga ettevaatlik protseduur. Soovitan ühtlustada jumet, puuderdada näonahka ja viimistleda soeng. Kõik see aitab tagada perfektsed pulmafotod ja harmoonilise koosluse kauni pruudiga.