Keemiline lokk meestele

Keemiline lokk meestele

Keemilised lokid- trendikas klassika ka meestele.

Soovid keemilist lokki Tallinnas?

Siin on sulle 10 mängureeglit ehk “Korduma kippuvad küsimused” :

 

1.  Kui “lühikestesse juustesse” saab teha keemilist lokki?

Lühike juukselõikus peab olema välja kasvanud niipalju, et kõrv oleks peaaegu juuste all peidus ja tukk ulatuks pmt nina otsani. Just sellisesse juuksepikkusesse saab teha hetkel trendika loki. Sest kui juuksed lokki lähevad, siis uue soengu visuaalne pikkus väheneb umbes 4-5cm.

 

2.  Keemiline lokk meestele. Kas Geete Studio´s teostatakse meestele keemilist lokki?

Jah, Geete Studio´s teostatakse keemilist lokki ka meestele.

 

3.  Kas tumedamaks värvitud juustesse saab teha keemilist lokki?

Saab, aga kõige kaunimalt vetruv lokk tuleb naturaalsetesse, st eelnevalt keemiliselt töötlemata juustesse.

 

4.  Kas valgeks värvitud ja heledaks triibutatud juustesse saab teha keemilist lokki?

Geete Studio´s ei teostata keemilist lokki helestatud: blondeeritud, valgeks värvitud või triibutatud juustesse. Helendav protsess kuivatab juukseid ja võib juhtuda, et seejärel teostatud keemiline lokk rikub juuksed.

 

5.  Kas keemilise loki tulemusena on võimalik saavutada ka õrnemat lainet?

Geete Studio´s teostatakse klassikalist lokki ja ka lainet nii tugevamatele kui ka õrnematele juustele. Meil ei teostata juurelokki, kuna juureloki eluiga on ainult 1-2 kuud.

 

6.  Kas keemilist lokki saab teha ka väikesele lapsele?

Keemiline lokk on hetkel väga trendikas, kuid Geete Studio siiski ei teosta keemilist lokki väikestele lastele. Seega on keemilise loki töödel vanusepiir alates 15-16 eluaastat.

 

7.  Kui pikkadesse juustesse saab teha keemilist lokki?

Geete Studio teostab keemilist lokki juuksepikkusele, mis ulatub kuni õlgadeni ja +5cm. See tähendab, et pikematele juustele meil ei teostata keemilist lokki. Tunnetame tehnilist piiri.

 

8.  Kui tihti võib teha keemilist lokki?

Palun arvesta, et klassikaline keemiline lokk nö kasvab välja. Kui juuksed kasvavad ühes kuus umbes 1-1,5 cm, siis ka lokk kasvab koos juuksepikkusega. See tähendab, et juuste kasvades tekib juuksejuure juurde lokkimata osa. Mõistlik on keemiline lokk nö lasta välja kasvada ja seejärel teha soovi korral uus. Nii on juustele tervislik.

 

9.   Mida peab kodus lokkidega tegema?

Väga tähtis roll on koduhooldusel. Lepime kokku, et mina teen keemilised lokid ning sina hoiad ja hooldad kodus oma lokke. Kasutad palsamit ja maski- niisutad ja toidad. Hommikul poputad oma lokid niiske käega vallatult vetruma. Tubliks abiliseks on lokikreem- taltsutab kahu ja annab lokile iseloomu.

 

10. Kinnitades broneeringusoovi oled sa endale broneerinud kokkulepitud ajaks 2,5 -3 tundi (olenevalt juuste pikkusest/paksusest) juuksuri tööaega.

Keemilise loki broneeringut kinnitades, ole palun veendunud, et soovid oma juustesse keemilist lokki. Palun tühista broneering, kui sa ei saa kokkulepitud ajal ilusalongi tulla vähemalt 3 tööpäeva enne lokiteenusele tulemise aega. Sel moel väärtustad iluteenindaja ja teiste klientide aega. Broneeringu tühistamisel jätab Geete Studio endale õiguse edastada sulle arve teenuse broneerimisele eelnenud konsultatsiooni eest, mis toimus kas telefonivestluses, meili teel kirjalikult või salongis kohapeal.

Tekkis lisaküsimusi? Broneeri konsultatsiooni aeg ja kohtume Geete Studio´s!