Lash Lift Tallinnas. Ripsmete keemiline koolutamine.

Lash Lift Tallinnas. Ripsmete keemiline koolutamine.

 

Öeldakse, et kaunilt kujundatud silmad kaunistavad kandjat. Mis aga tegelikult seisab selle fraasi taga?
Kui sul on sirged ripsmed, tekib varem või hiljem mõte neid ehk koolutada. See on üsna tavapärane soov, kuna ripsmete koolutamine avardab ja rõhutab silma.  


RIPSMETE KOOLUTAMINE.  


Ripsmeid saab kodus iga päev mehaaniliselt koolutada. Selleks kasutatakse spetsiaalset kaarja kujuga ripsmekoolutajat. Ripsmeid saab koolutada aga ka keemiliselt. Esimene koolutamise viis on lühiajaline ja nõuab õrna käega toimetamist, sest liialt tugev mehaaniline koolutamine võib ripsmekarva murda.
Teine koolutamise viis on püsikoolutamine ehk Lash Lift, mida teeb koolitatud spetsialist ilusalongis. Kauapüsiva koolutuse tagavad spetsiaalsed emulsioonid ja kaarjas koolutus kestab nädalaid.   

LASH LIFT – MIS SEE ON?  


Lash Lift on kaunis võimalus oma silmade rõhutamiseks. See on ripsmete keemilise koolutamise protseduur, mis annab ripsmetele kaarja koolutuse. Ripsmete pilkupüüdev tulemus kestab 6–8 nädalat, olenedes ripsmete kasvamise ja vahetumise kiirusest.  

 

Lash Lift-i protseduuri võib teha kõikidele ripsmetüüpidele, nii lühikestele kui ka pulksirgetele ripsmetele. Keemiline koolutamine ei kahjusta naturaalseid ripsmeid, ei mõjuta ripsmete kasvutsüklit ega vigasta ripsmejuurt. Protseduuri käigus kasutatakse tooteid, mis ei kuivata ripsmekarva, vaid hoopis niisutavad ja tugevdavad.  

KUI KAUA KESTAB LASH LIFT-i PROTSEDUUR ?Lash Lift-i protseduur kestab 60-90 minutit. Selle aja jooksul koolutatakse ripsmed keemiliselt ja värvitakse püsivärviga. Lash Lift algab konsultatsiooniga, mille käigus arutatakse läbi ripsmete kaardumise soov. Lõpptulemusena on võimalik saavutada püstisemad või loomulikumad ripsmed. Ripsmeid ei ole võimalik n-ö rulli keerata, seda takistab silmale asetatud silikoonpadi. Kauapüsiva koolutuse tagavad küll spetsiaalsed emulsioonid, kuid lähtuma peab siiski ripsmete pikkusest ja tihedusest.   
Lash Lift-i protseduur otsest koduhooldust ei vaja. Meeles tuleb aga pidada, et 24 tundi peale protseduuri peab vältima silmade kontakti vee, niiskuse ja kuuma auruga. 24 tunni möödumisel võib kasutada oma ripsmetušši.
Ripsmete niisutamiseks soovitame kasutada seerumit või nt riitsinusõli.   

KUIDAS TEOSTATAKSE RIPSMETE PÜSIKOOLUTAMISE PROTSEDUUR?Lash Lift – klient suleb silmad ja protsess võib alata. Tegemist on valutu protseduuriga. Keemiline koolutamine tehakse spetsiaalse silikoonpadja abil. Ripsmete pikkuse järgi valitakse õige suurusega padi ja asetatakse see liikuva silmalao peale. Seejärel painutatakse ripsmed õrnalt silikoonpadjale ja kaetakse karva struktuuri pehmendava geeliga ning seejärel koolutust fikseeriva geeliga. Hoolduse lõpetab ripsmekarva tugevdav ja niisutav seerum.
Lisaefekti saavutamiseks soovitame ripsmete keemilist värvimist, mida soovitame värskendada 3–4 nädala tagant. Kasutame tootemargi RefectoCil ripsmevärvi.  


Lash Lift-i protseduur otsest koduhooldust ei vaja. Meeles tuleb aga pidada, et 24 tundi peale protseduuri peab vältima silmade kontakti vee, niiskuse ja kuuma auruga. 24 tunni möödumisel võib kasutada oma ripsmetušši.
Ripsmete niisutamiseks soovitame kasutada seerumit või nt riitsinusõli.   LASH LIFT – KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED.   • Kas Lash Lift võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni?  

Ootamatute ja ebameeldivate üllatuste eest pole meist keegi kaitstud. Allergilise reaktsiooni tekkimise võimalus protseduuri käigus on minimaalne. Nahaga puutuvad kokku vaid silikoonpadi ja liim.
Lash Lift-i liim ei ole sama koostisega kui liim, mida kasutatakse ripsmepikenduste protseduuril. Konsultatsiooni käigus soovib tehnik kindlasti teada kliendi tundlikkust ja reaktsiooni, nt keemilise ripsmevärvi suhtes. Lash lift-i
protseduurist võib ripsmete keemilise värvimise aga hoopis välja jätta.   • Kas peale ripsmepikenduste eemaldamist tohib kohe teha Lash Lift-i? Jah, võib.   • Kellele sobib ripsmete keemiline koolutamine?  

Ripsmete keemiline koolutamine sobib kõigile, kes soovivad püsikoolutust, aga ei soovi paigaldada ripsmepikendusi.   • Kas Lash Lift kahjustab ripsmeid?  

 Õigesti tehtud Lash Lift ei kahjusta naturaalseid ripsmeid.   • Lash Lift Tallinnas. Kus seda saab teha?  

Kindlasti peab ripsmete püsikoolutamist tegema ilusalongis, mille tehnik on läbinud vastava koolituse, näiteks Tallinna ilusalongis Geete Studio.   • Lash Lift-i saab teha lühikestele ripsmetele?  

Jah, Lash Lift-i saab teha nii lühikestele kui ka pikkadele ripsmetele. Tehnik arvestab kliendi ripsmete pikkusega ja lõpptulemuse sooviga (püstisem või laugjam ripsmekaar).   • Kas Lash Lift-i võib raseduse ajal teha?  

Jah, võib. Küll aga peab arvestama, et hormoonide tase kehas võib mõjutada tulemust.   • Kas valida Lash Lift või ripsmepikendused?  

Naturaalsema ja loomulikuma tulemuse annab Lash Lift. Protseduuri käigus koolutatakse ripsmekarvad lihtsalt ülespoole ja naturaalse ripsme külge ei liimita kunstripsmeid juurde. Ripsmete kaarja tulemuse hoidmiseks piisab 1,5–2 kuu tagant korduvast koolutamisest, ripsmepikenduste hooldus eeldab aga 3-nädalast intervalli.   • Kas ripsmed värvitakse keemilise värviga enne või pärast Lash Lift-i?  

Ripsmed värvitakse peale ripsmete koolutamist. Lash Lift-i protseduurist võib ripsmete keemilise värvimise ka hoopis välja jätta.   • Kas pärast Lash Lift-i võib ripsmetušši kasutada?  

Jah, peale 24 h möödumist võib taas kasutada ripsmetušši, kuid tuleb meeles pidama, et 24 tundi peale protseduuri peab vältima silmade kontakti vee, niiskuse ja kuuma auruga.   • Kas peale Lash Lift-i protseduuri peab ripsmeid ka kodus hooldama?  

Võib öelda, et Lash Lift-i protseduur otsest koduhooldust ei vaja, kuid tuletame meelde, et silmade kontakti vee, niiskuse ja kuuma auruga peab 24 tunni jooksul peale protseduuri vältima. Ripsmete niisutamiseks võib kodus kasutada seerumit või nt riitsinusõli.  • Kas kodus saab Lash Lift-i iseendale teha?  

Ei, Lash Lift ei ole kodune protseduur.   

 

RIPSMETE LAMINEERIMINE ja LASH BOTOX. Mis need on?  Lash Lamination ehk ripsmete lamineerimine muudab ripsmed pikemaks, 30%
kohevamaks ja annab neile läike. Protseduur sobib ka nõrkadele, kahjustatud ripsmetele ja kulmudele. Lamineerimine tähendab ripsmetele ühe kihi toitva seerumi lisamist. Mida siledam on ripsmekarv, seda paremini see valgust tagasi peegeldab ja seda pilkupüüdvam on saavutatud tulemus.  Lash Botox on loomulike ripsmete hooldamise protseduur, mis on suunatud iga ripsmekarva läbimõõdu ja kohevuse tõstmisele 40% võrra. See teenus on ripsmete lamineerimist täiendav protseduur, mille eesmärk on karva lõhutud osade täitmine, loomuliku struktuuri taastamine ja ripsmekarva süvaniisutus.   

Broneeri aeg SIIN