Kulmude lamineerimine. Mis see on?

Kulmude lamineerimine. Mis see on?
Kulmude lamineerimine

KULMUDE LAMINEERIMINE (inglise keeles BROW LAMINATION või BROW LIFT) on protseduur, mis suunab ja fikseerib kulmukarvad soovitud vormi, tugevdab ning stimuleerib karvakasvu.


Kas sinu kulmujoon on hõre ja kitsas? Kriipsuks kitkutud kulmude mood on minevik. Või on sinu kulmukarv hoopis jäik ja jonnakas ning ei hoia soovitud kuju? Soovid suunata ja taltsutada oma kulmukarva? Kui nii, siis on lamineerimine just sinu kulmude jaoks.Protseduuri käigus muudetakse karv pehmeks, antakse soovitud kuju ja fikseeritakse. Soovi korral on võimalik ka visuaalselt kulmukaart tõsta.Kulmukarva tugevdab ja toidab õlide, aminohapete, keratiini, kollageeni, siidi ja vitamiinide kompleksi kasutamine protseduuri lõppjärgus. Kulmujoon muutub kohevamaks ja läikivamaks ning seda on kerge sättida. Protseduuri ajal tehakse kulmudele ka keratiinihooldus, mis soodustab kulmukarva kasvu. Tänu sellele muutuvad kulmud juba 2–3 protseduuri järel tihedamaks.Kulmude lamineerimist soovitatakse ka meestele. Protseduur tagab hoolitsetud siledad kulmud ja neile antakse kaunis kuju.Kulmude lamineerimine on hea alternatiiv püsimeigile.Ideaalsete kulmude saavutamiseks soovitatakse enne lamineerimist kulme värvida, sest koolutusemulsioon võib kulmukarva helendada ja üleliigseid kulmukarvu vahatada.

KULMUDE LAMINEERIMINE – KUIDAS SEE PROTSESS TOIMUB?Kulmukuju valitakse individuaalselt. See peab sobima kandja välimusega. Uue kulmukuju loomisel arvestatakse karvakasvu, juukse- ja nahatooni, näokuju ning kliendi stiili ja sooviga.

Protseduuri alguses kammitakse kulmukarvad sellisesse asendisse, nagu soovitakse, et kulmukuju hiljem jääks. Seejärel kaetakse kulmud koolutusemulsiooniga, mis võimaldab karva kuju muuta. Kulmudele kantud fikseerimisemulsioon annab püsivalt karvale antud asendi. Viimasena kantakse kulmukarvadele lamineerimiskreem, mis toidab, niisutab ja
soodustab kulmukarvade kasvu.Lamineerimise tulemus kestab 4–6 nädalat ja õige koduhoolduse puhul ka kuni 2 kuud. Tulemus sõltub ainevahetusprotsesside kiirusest, kulmukarvade uuendusprotsessist, karvakasvust, hormonaalsetest muutustest, vitamiinide tarbimisest ja vanusest.Protseduur on kahjutu, kui lamineerimist viib läbi koolitatud iluspetsialist, kes jälgib reegleid ja kasutab kvaliteetset materjali.

LAMINEERITUD KULMUD JA KODUHOOLDUS:  • väldi 24 tundi jooksul kulmude kokkupuudet vee, auru ja saunaga,
 • proovi esimesel ööl magada pigem selili, st mitte nägu patja surudes,
 • ära kasuta meigitooteid ja isepruunistavaid tooteid 24–48h jooksul,
 • väldi kosmeetiku juures happekoorimist 48 h, – niisuta kulmukarvu (nt riitsinusõli, argaaniaõli),
 • väldi kulmude liigset hõõrumist, kammimist, – väldi veekindlat kulmumeiki (eemaldamine on karvale karm),
 • ära värvi kulmusid hennaga ühe kuu jooksul, vaid keemilise värviga, – lamineeritud kulmudele sobib Botoxi vitamiinihooldus.

KULMUDE LAMINEERIMISE PLUSSID JA MIINUSEDPlussid:

 • pärast lamineerimist on lihtne kulmukarvu õigesse asendisse sättida,
 • kulmukarvad muutuvad vormikamaks, läikivamaks, siledamaks,
 • protseduur on valutu, tulemus kohe nähtav,
 • ei vaja igapäevast kulmuhooldust,
 • õigesti sooritatud protseduuri tulemus püsib kaua.Miinused:

 • alati ei saa tekitada juurde tihedust ja mahtu,
 • äärmuslikult ja radikaalselt karva suunda siiski muuta ei tohi,
 • kulmu sees olevat armi pole alati võimalik varjata,
 • võimalik allergiline reaktsioon, mille riski maandab allergiatest.Palun konsulteeri enne protseduuri, kui sul on psoriaas, odraiva, konjuktiviit, rasedus, hormonaalne näonaha ravi, õhuke nahk, nahahaigused kulmupiirkonnas, kriimustused, paistetus, allergia värvi suhtes, püsimeik või microblading, näonaha keemiline koorimine või muu haigus või mure, mis võib protseduuri mõjutada.Broneeri aeg SIIN