Jõulupidude aeg on alanud!

Detsember – glamuur, brokaat, samet, litrid, pidulik soeng, särav jumestus.

Aastalõpu ürituste stiil on sillerdav ja suursugune. Milline naine ei soovi sellistel pidudel olla kena, värske ja särav. Loomuliku osana tehakse ise või lastakse teha meik. Oma ilu soovitakse rõhutada ja vigu peita.

Siin on sulle mõned soovitused. Kosmeetiku juurde kulmukaart puhastama minnes broneeri pikem aeg – nii jõuab näonahka ka koorida ja niisutada. Hästi hooldatud nahk on kauni meigi eelduseks. Kui näonahaga on suuremaid muresid, näiteks palju vistrikke, siis planeeri kosmeetiku külastusi paari korra jagu.

Aga mitte ainult näonahk ei vaja peoeelset erikohtlemist. Avar dekoltee ja lühike seelik ning üldine enesetunne – kõik see vajab ettevalmistust. Kui plaanid vabaneda soovimatutest karvadest vahatamise abi, siis seda protseduuri on mõistlik teha nädal varem. Paar päeva enne või pärast depilatsiooni oleks hea koorida ja niisutada kogu keha.

Et maniküür ja pediküür oleksid võimalikult värsked, vali selleks protseduuriks aeg päev või kaks enne pidu. Kui küünelaki värvi valimisel hätta jääd, vihja professionaalile, mis värvi on su peokleit.

Imelisi jõule ja säravat peomeeleolu!