Meist

Meie, Geete Studio töötajad, oleme üksteisele Kolleegid suure algustähega. Või tegelikult – me oleme perekond. Keegi ei mäleta, kui ammU pereks saime, aga see juhtus ilusalong Desirees töötamise aastatel. Seal oli justkui meie teine kodu, maailma kõige kokkuhoidvam kollektiiv. Tulijad võeti hästi vastu, lahkujatega sõprussuhted säilivad. Ühised mälestused, uued tuuled, suured kogemused, töökas ja sõbralik kollektiiv!

See on Geete Studio.

TIINA

JUUKSUR,
JUMESTAJA–GRIMEERIJA

Tiina visiitkaardile saab kirjutada juuksur ja jumestaja-grimeerija. Kuldsed käed sai Tiina päranduseks oma juuksurist tädilt. Nii et midagi tuli kaasa looduselt ja ülejäänu on ta saavutanud sihikindla tööga. Juuksurikoolist sai ta diplomi samal päeval kui Eestis tuli rahatähena uuesti kasutusele Eesti kroon. Tiina on ennast pidevalt täiendanud, tal on Pivot Point programmi rahvusvaheline sertifikaat. Aastal 2014 avastas ta enda jaoks meigimaailma, õppis jumestajaks Meigikoolis ja grimeerijaks Grimmikoolis. Tiina pakub oma kliendile mugavat ning kompaktset  teenust- meik ja soeng üheskoos. Tema hobitegevus toetab võistlustantsusporti, suureks kireks on tantsusoengud. Ta on õppinud  kõrgkoolis ettevõtlust. Kasutades ära oma oskused ja teadmised, sündiski  Desiree ilusalongi loomuliku jätkuna Geete Studio.

.

.

KOSMEETIK

VIRVE

JUUKSUR

Virve on juuksur ja see ongi olnud tema ainuke amet. Virve esimene töökoht oli Tallinnas, Vene tänava mainekas salongis.
Ligi 20 aastat töötas ta Olümpia hotelli Desiree ilusalongis. Ajal, mil Virve alustas, ei tohtinud mehi naistesaalis lõigata. Siis saigi temast naistejuuksur. Virve trumbiks on keemilised lokid. See on oskus, mida tänapäeval noored juuksurikooli lõpetajad saavad väga vähe harjutada. Virvele meeldib rahulikult toimetada.
Juuksuriamet teeb teda õnnelikuks.